O mnie

Od kilkunastu lat prowadzę wraz z moimi wspólnikami kancelarię prawną. Lubię swoją pracę choćby za to, że nie można się w niej nudzić. Wiem, że są tacy, którzy uważają, że  praca prawnika, to wysiadywanie godzin za biurkiem i przedzieranie się przez gąszcz niezrozumiałych przepisów. Cóż, bywa i tak, ale moja praca to też spotkania z inspirującymi ludźmi i poszerzanie wiedzy o całym otaczającym świecie. Czasami wręcz chciałabym się trochę ponudzić.

Lata pracy w zawodzie nauczyły mnie, że oprócz wiedzy, dobremu prawnikowi potrzebna jest jeszcze pokora, więc cały czas  pokornie się uczę, starając się nadążyć za zmianami prawa i być kilka kroków przed naszymi klientami, tak aby mogli oni możliwie łagodnie wcielać w życie pomysły ustawodawcy. Kolejnym wyzwaniem i dla prawników, i dla przedsiębiorców, będą w najbliższej przyszłości zmiany zasad  ochrony danych osobowych. Czas więc podzielić się doświadczeniem w tej dziedzinie.

Uchylając rąbka swej prywatności, mam kilka nałogów: książki, muzyka, dobre jedzenie. Oddaję się przyjemnościom z takim samym entuzjazmem, co swojej pracy 😉

*****